Uluslararası Gençlik Gıda Hareketi Akademi Günü ve Film Festivali’ne gidiyoruz!

Geçtiğimiz haftalarda Hollanda Gençlik Gıda Hareketi grubunun 16-20 Mart 2011 tarihleri arasında birincisini düzenleyeceği Uluslararası Gençlik Gıda Hareketi Akademi Günü ve Film Festivali için  (Internatial YFM Academy Day and Food Film Festival) davet almıştık. Google yazışma grubumuzda duyurduğumuz ve yemek atölyeleri, film gösterimleri, partilerin olacağı bu aktiviteye 3 arkadaşımız katılmak istediğini belirtti. Hollanda grubu  kalacak yer ve yemek giderlerini karşılayacak olup katılımcıların kendi imkanları ile Amsterdam’a gitmesi gerekiyor. İşte biz de bunun için kolları sıvadık ve katılımcı arkadaşlarımıza kendimiz sponsor olmaya karar vererek bir yemek düzenlemeyi uygun bulduk. İşte Biriçim arkadaşımızın yemek duyurusu:

12 Mart tarihinde düzenlemek istediğimiz yemeğin duyurusunu yapmıştık. Bu buluşma ile ilgili detayları sizlere bildirmek istiyorum. Daha önceden belirtmiş olduğum gibi bu öğlen yemeği organizasyonu, Amsterdam’da 16-20 Mart tarihinde gerçekleştirecek Uluslararası Gençlik Gıda Hareketi Akademi Günü ve Gıda Film Festivali’ne aramızdan görevlendirilen iki arkadaşımız için düzenlenmektedir. Amacımız gidecek iki arkadaşımızın ulaşım masraflarını karşılamak ve evlerimizde yaptigimiz iyi, temiz ve adil gıdaların tüketileceği bu yemekte tekrardan buluşmaktır. Açık büfe bir kokteyl havasında düzenlenecek olan bu etkinlikte yardım etmek isteyenler olursa bizlerle iletişime geçebilirler. Katkıda bulunmak isteyenleri çevrelerinden de katılmak isteyenlerle beraber bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ediyoruz.

Tarih: 12 Mart

Yer: Slow Food Ofis İstiklal cad. 115, Garanti Han kat 4 oda 4  Beyoğlu (Kişi sayısına bağlı olarak değişme olasılığı var.)

Saat: 13.30

P.S: Organizasyonun daha iyi yapılabilmesi için haber vermeniz rica olunur.

Sevgiler,

Biriçim

Amsterdam’ki aktivite ile ilgili detaylı bilgilere şu adresten ulaşabilirsiniz:

http://www.foodfilmfestival.nl/programma/food.html

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s